Автомобили

Влада Сінгапуру тимчасово заборонять реєстрацію нових автомобілів

Влада міста-держави Сингапур вирішили обмежити зростання автопарку, тимчасово заборонив реєстрацію нових автомобілів. Як повідомляється на сайті управління наземного транспорту Сінгапуру, заборона почне діяти з лютого 2018 року.

подробнее )

Range Rover отримав нову топову версію

На виставку в Лос-Анджелес Land Rover привезе найдорожчий серійний Range Rover - SVAutobiography LWB. Цінники на нове виконання позашляховика стартують з 236 тисяч доларів.

На другому ряду два роздільних... ( подробнее )

Рада поширила тимчасову пільгу з ПДВ на електромобілі українського виробництва

Верховна Рада поширила тимчасові пільги щодо звільнення від сплати податку на додану вартість (ПДВ) і акцизного податку в 2018 році на вироблені в Україні електромобілі. Однак позбавила пільг по ПДВ послуги електротаксі, а також оренди, прокату і лізингу електромобілів.

подробнее )

Hennessey Performance показало інтер'єр гіперкара Venom F5

Американське ательє Hennessey Performance опублікувало знімки інтер'єру гіперкара Venom F5. Як стверджують розробники, модель стане найшвидшим автомобілем на планеті.

Зображення спорткара розміщені... ( подробнее )

Китайці побудують трасу Київ-Довжанський

Китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd завершить реконструкцію дороги Київ-Харків-Довжанський, розпочате італійським підрядником - компанією Todini, а також виконає капітальний ремонт ділянок автодороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка.

подробнее )

Токіо 2017: Футуристичний концепт Isuzu FD-SI для перевезення вантажів

Одним з найбільш цікавих концептів проходить в ці дні Токійського автосалону стала розробка компанії Isuzu – футуристичний вантажний фургон. Новинка під назвою FD-SI являє собою щось середнє між вагоном метро і трамваєм.

подробнее )

Toyota планує збільшити продажі електромобілів до 2030 року

До 2025 року у всіх моделей Toyota і Lexus з'являться електрифіковані або гібридні версії, а до 2030 року Toyota планує щорічно продавати більше 5.5 мільйонів електрифікованих транспортних засобів на рік, в тому числі і 1 мільйон автомобілів з нульовим рівнем викидів.

подробнее )

Документ-сервіс «Готове» почав реєструвати транспорт і видавати водійські посвідчення

Тепер жителям Києва для обміну водійського посвідчення або реєстрації транспортного засобу не обов'язково їхати в сервисцентр МВС. Зазначені послуги почав надавати документ-сервіс «Готове».

У документ-сервіс... ( подробнее )

Porsche інтегрують свої автомобілі в «розумний будинок»

Porsche запускає проект з інтеграції своїх автомобілів в систему «розумний будинок». Партнерами Porsche Digital в цьому проекті виступить що спеціалізується на рішеннях для «розумного будинку» стартап home-iX, заснований вихідцями з Porsche.

подробнее )

Тюнінг-ательє Novitec випустило пакет доопрацювань Tesla Model S

Німецьке тюнінг-ательє Novitec, що спеціалізується на доробках спорткарів Ferrari і Lamborghini, підготувало власний набір для електромобіля Tesla Model S.

Поява в екстер'єрі Tesla Model S цілого ряду... ( подробнее )